Fotogalerie

Fotogalerie: Africká zvířena + Barbaro

15. srpna 2016 v 16:31 | Dmity
I Dmiťuš má své světlé chvilky a v době volna se dokope ven. Ve čtvrtek jsem se proto vydala ven za doprovodu sestřenky a jelikož bylo pěkně namířily jsme si to k vodě - ne proto abychom se vykoupaly, cílem naší cesty bylo nafotit některé modely a zase přispět k doplnění fotografií do profilů. Vzala jsem, jak je z ndpisu možné usoudit, afriská zvířata a Barbara (měla jsem s sebou ještě pár modelů navíc, ale fotky se mi moc nelíbí). Nebudeme to dlouho zdržovat a jdeme na to!

Fotogalerie: Skoro letní pozdní odpoledne

18. června 2016 v 13:17 | Dmity
Zase mi to tu začíná tak nějak pustnout, ale jelikož jsem se během týdne dokopala k tomu, jít ven a něco nafotit, tak to s tou prázdnotou tady nebude zas tak hrozné. Fotek je jako vždy jen pár.
Příště bych si ale mohla dát tu práci a zastříhnout si trávník.

Fotogalerie: Portréty

27. května 2016 v 17:33 | Dmity
Zdravíčko přáelé, aby to tady zase nezelo práznodtou (už se tak stalo ajelikož jsem lemra, tak k tomu jistě zase někdy dojde) mám pro vás pár fotek, které jsem si nafotila tak týden zpátky. Dala jsem se do focení koníků na profilky a tudíž vzniklo i pár portrétových fotek, které si nikdy neodpustím. Moc fotek jsem ale nenafotila, jeikož se mi vybil foťák.

Fotogalerie: Odpoledne na jízdárně

15. května 2016 v 17:56 | Dmity
Aby to tady nezelo prázdnotou (a když není prázdno, tak jsou jen profilky - ty už mám k dnešnímu dni u hotové), nafotila jsem pár jednoduchýc foteček na balkoně, protože kdo se má pořád tahat někam do terénu. Posbírala jsem doma pár věcí co by se mohly hodit a zmizela na nějaký čas na balkon. Zároveň jsem chtěla dofotit fotky ke zbývajícím členům personálu, jenže jsem blbá a pořád mi dva chybí.

Fotogalerie: Poklidné odpoledne

5. března 2016 v 17:05 | Dmity
Nazdárek, konečně jsem se dokopla k tomu vyrazit ven a něco nafotit, i když nebylo nějak úžasné počasí (bylo zataženo), pár pěkných fotek jsem si přeci jen odnesla. Za předpokladu, že bude během týdne hezky, můžete očekávat další fotky, mám totiž od pondělí konečně prázdniny.

Fotogalerie: Různé VI

29. ledna 2016 v 18:41 | Dmity
Když už jdu ven, většinou mám při sobě aspoň jeden model a foťák a jelikož dnes bylo celkem pěkné počasí (nefoukal vítr, sluníčko svítilo a nebyla ani taková zima), vyrazila jsem ven. Vyráželi jsme kolem třetí hodiny a než jsem se doplahočili na místo určení, sluníčko už pomalu zapadalo, a tak mi světlo vystačilo jen na několik fotek (samozřejmě jsem s sebou měla spoustu modelů a ne na všechny se dostala řada). I z toho mála jsem však vytáhla pár povedených kousků. :)

Mou dnešní první obětí byl Shirský hřebeček Taurus.

Svou premiéru venku si odbyl už i druhý z dvojice vánočních vlků (stále váhám na jménem)

Vytáhla jsem ven i dlouholetou obyvatelku Saxánu s ne tak dlouholetou obyvatelkou Rozinkou

Na chvíli se nám schovalo sluníčko

Mraky odešly a stihla jsem ještě cvaknout zebráka Gerela (a převalandu Edet)

A když jsme opuštěli místo činu

Novoroční

1. ledna 2016 v 20:35 | Dmity
Dnes jsem se činila a i přes moji lenost a zmimořivost jsem vytáhla pár nováčků i starších jedinců (taky svůj doprovod) a vyrazila jsem fotit.

V černobílé vypadá prostě lépe než barevná. Jeden z našich vánočních nováčků - Duch

Hříbátka.

Klasická liška.

A polární lišky. Ty už u mě nějakou dobu jsou.

také jste si jistě všimly i nového designu a názvu, také jsem změnila přezdívku z Peepers na Dmity, protože k ní mám o dost blíže než k té původní.

Silvestrovské

1. ledna 2016 v 14:42 | Peepers
Ahoj, včera jsem si krátila dlouho chvíli před půlnocí různými způsoby. Jedním z nich je i focení všech možných věcí co se zrovna naskytly. Vyšly z toho i celkem pěkné fotky jak s modely tak bez.


Začněme ohňostrojem, na ten já osobně nechodím, maximálně vyjdu do ulice. Nerada se mačkám v davech.

Ani nevím jak se mi toto povedlo, ale strašně se mi to líbí (takových kolečkových fotek mám opravdu spoustu, ale všechny je sem dávat nebudu).

A takhle kolečkových mám ještě víc.

I svíčky dobře posloužily.

Na modely se také dostalo, když už jsem si hrála s těmi kolečky.

Fotogalerie: Domov pro koně

16. srpna 2015 v 19:32 | Peepers
Přidávám pár fotek z Domova pro koně, kde jsme se byli juknout se sestřenkou ve čtvrtek. Moc jsem toho nestihla a ještě jsem z té trošky vybrala opravdu jen to nejlepší :)

http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/Domov_pro_kone_Lestina_13.8._2015/


tenhle koňouch se mi neskutečně líbil :)

Fotogalerie: zoo Ústí a zoo Děčín

9. srpna 2015 v 9:49 | Peepers
Tak jsem se konečně probrala fotkama z posledních návštěv zoo. Sand se vám budou líbit.


zoo Ústí nad Labem

Jestliže v albu z pražské zoo bylo přelemurováno tak tedy nevím co je tady. Je to extrém půlka fotek byli jen lemuři (nekecám 270 fotek z toho lehce přes 140 jen lemuři). Najdete tam i pár oslích momentek.
PS. Nevím jestli mám brečet nebo se smát, ale je to fakt něco když stojíte u zeber a příjde tam dítě a křičí "jé to jsou žirafy." Opravdu tak to bylo, kdyby byli žirafy kousek ani neřeknu ale ty jsou nahoře a zebry skoro dole :D

http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/Zoo_Usti_nad_Labem_2015

zoo Děčín

Odtud mám fotek jen minimum, ale myslím, že ze Ústí jich je až až...

http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/Zoo_Decin_2015


__________________________________________________

Malý dodatek k článku se zvířátkem. Určitě si všichni pamatujete a kdo ne TADY A ÚPLNĚ POSLEDNÍ FOTKA. To malé chlupaté zvířátko je prosím veverka (zemní veverka, burunduk páskovaný jak chcete).
Můj malý, elektrikář, zahradník, bordelář, pomocník a nevím co ještě. Když budete mít zájem můžu mu jednu nebo dvě galerky věnovat, jestli chcete vidět víc fotek.

 
 

Reklama