Deník

Ještě žiju!

18. listopadu 2016 v 18:54 | Dmity
Nazdárek přátelé, konečně jsem se dostala k sepsání dalšího článku. Důvodů proč jsem nenapsala je hned několik, za prvné jsem na to neměla moc chuť, za druhé ani moc času a za třetí nebylo vlastně co psát. Venku jsem fotit nebyla už pěkně dlouho. Dnes se mi ale naskytla příležitost se ke psaní vrátit.

Za prvé bych chtěla zmínit laňku, kterou jsem si koupila už během prázdnin v liberecké Nise. Docela jsem se divila, když jsem jí v regálu našla, bez váhání jsem po ní šáhla a vesele si tak tenhle kousek můžu vyškrnout ze svého wish listu.

A jestli jsem se kdysi v Liberci divila, tak dnes jsem byla v mírném šoku, v Ústí měli laň hned několikrát a navíc měli i tuhle parádní srnku, po které jsem nějakou dobu pokukovala. I tu si tedy ,ůžu vesele vyškrnout.
Samozřejmě nezůstalo jen u jednoho modelu, sáhla jsem ještě po oryxovi.
A nemohla jsem odolat ani jaguárovi.

To by bylo zatím vše, zachvilku letím do kina na Fantastická zvířata a snad se během víkendu vykopu ven aspoň s pár modely.

Přírustek z plzeňské zoo

7. srpna 2016 v 21:04 | Dmity
Ahoj,
jak už nadpis napovídá, dnes jsme si s rodiči a mladším bratrem udělali výlet do zoo v Plzni. Byli jsme v této zoo poprvé, je to docela z ruky a tak jezdíváme do těch co jsou blíž (nejdál tuším do Liberce). Těšila jsem se hlavně na lemury, miluju tyhle madagaskarské poloopičáky.Také jsem se těšila na burunduky, které má plzeňská zoo na internetových stránkách, ale v zoo nejsou (chodili jsme jak idioti pořád sem a tam a nakonec, když jsme se zeptali, tak nám pán řekl, že burunduci v zoo nejsou).
Fotky jsem ještě pořádně neprobírala, tak přidám aspoň jednu samici Kudua.
A jistě všichni, minimálně vy, co sbíráte krom koní i jiná zvířátka, znáte to, když zaběhnete do suvenýrů a objevíte modely. Nemohla jsem to nechat jen tak a nakonec jsem si domů dovezla plyšového lemura a model slonice africké, které nešlo odolat. Slince dostala jméno Zanga a jedná se o vůbec prvního slona v mé sbírce.

Vítej Barbaro!

5. srpna 2016 v 12:37 | Dmity
Ahoj,
už od rána jsem netrpělivě očekávala až u dvěří zazvoní pošťák a předá mi balíček, na který jsem se tak srašně těšila. Asi ve třičtvrtě na dvanáct už jsem důkladně zabalený balíček otevírala a jak už nadpis napovídá nebyl v něm nikdo jiný než Barbaro.

Vítej Hasufele!

3. července 2016 v 14:15 | Dmity
Zdarvíčko!
Během minulého týdne mi mezi oře přibyl další koník. Nebudu to nijak natahovat, protože nejsem žádný velký řečník. Jedná se o fríského koně (novinka pro rok 2016), moc pěkný koník. Hřebec dostal jméno Hasufel.

Klenot zaujal své místo na poličce

10. června 2016 v 18:11 | Dmity
Zdravíčko, řady koníků se dnes rozrostly o dalšího krasavce i když to zas tak úplný štramák není (spíš takový malý ufounek). Dovoluji si říct, že se jedná o sběratelský poklad a nikdy by mě nenapadlo, že se zrovna tenhle koník objeví na mé poličce.
Řeč je o Schleich arábkovi z roku 1985!
Je to pár dní zpátky co jsem projížděla inzeráty na bazoši v domnění, že třeba narazím na něco, po čem toužím a i když není na mém seznamu přání, protože jsem v něj jednoduše nedoufala, padl mi do oka právě on. S paní jsem se domluvila a tadá, teď už stojí na čestném místě mezi ostatními oři.
Přijde mi, že na staří a cenu (čekala bych, že si za takový kousek naúčtují víc) je docela v dobrém stavu (vážně jsem nedoufala v LSQ stav).
Jméno zatím nedostal.

Omlouvám se za kvalitu, ale byla jsem v časové tísni.

A tady je důvod proč vypadá trochu jako "ufounek" - to ty očka.

Lemra na cestách

13. dubna 2016 v 19:32 | Dmity
Je to sice už týden (a pár dní) co jsem se vrátila, ale i tak se s vámi musím podělit o svou radost. Konečně jsem si po x letech splnila svůj velký sen a vydala se do Anglie (nejela jsem jen tak, ale se školou) Víc info a fotky po rozkliknutí.

Fotek je řekla byc docela dost i když jich mám mnohem víc, ale nechce se mi to třídit, abych z toho dělala další fotoalbum, komentáře bych naopak zhondotila jako velmi strohé, ale nejsem žádný velký řečník, tudíž případné dotazy směřujte do komentářů...

Co nového na poličce?

21. února 2016 v 19:53 | Dmity

Nazdárek, chtěla bych se s vámí podělit o pár modelů, které jsem si dnes přivezla z Prahy.
Prvním úlovkem je samice geparda, novinka pro rok 2016. Ačkoliv se mi na obrázku v katalogu zrovna moc nelíbila, tak v reálu mi přijde o něco hezčí než ta stará stojící.
Další koho jsem ukořistila je laň jelena běloocasého, pro kterou jsem se ještě vracela.
V regálu na mě čekala poslední zebra se skloněnou hlavou, toužila jsem po ní už nějakou dobu a teď si jí můžu hrde odkšrtnout ve svém seznamu přání.
Největší radost však mám z již vyřazeného kolouška, v regálu byl poslední (není se čemu divit). Jedná se o kousek z roku 2002, takže mě docela překvapilo, že jsem ho objevila a bez váhání jsem ho brala, byl na mém seznamu přání totiž také.

Opožděné vánoční dárečky

20. února 2016 v 10:06 | Dmity
Už ve středu mi dorazila obálka s milým dopisem a opožděnými vánočními dárečky. Došlo k malému nedorozumění, holky nic si z toho nedělejte, občas se to prostě stane. Dopis mě velice potěšil (děkuju holky) a jelikož nejsem žádný velký řečník a spisovatel přejdeme k fotkám :)

Vítej doma mývale!

31. ledna 2016 v 11:13 | Dmity
Včera se naše řady rozrostly o úžasného medvídka mývala, a tak si můžu s radostí odškrnout jedno ze zvířátek z nedávno vytvořeného wish listu, jen díky mým úžasným rodičům, kteří byli ochotni projel pomalu polovinu Liberce jen aby ho sehnali.
Mýval už zaujal své čestné místo na poličce mezi ostatními zvířátky.

Welcome home little raccoon! by Peepers16

Vánoční nováčci

25. prosince 2015 v 13:50 | Peepers
Nazdárek, tak letos máme po Vánocích. Já si jako vždy tenhle pohodový svátek užila. Tento rok byl Ježíšek, co se modelů týče opravdu štědrý.
 
 

Reklama