Srpen 2016

Fotogalerie: Africká zvířena + Barbaro

15. srpna 2016 v 16:31 | Dmity |  Fotogalerie
I Dmiťuš má své světlé chvilky a v době volna se dokope ven. Ve čtvrtek jsem se proto vydala ven za doprovodu sestřenky a jelikož bylo pěkně namířily jsme si to k vodě - ne proto abychom se vykoupaly, cílem naší cesty bylo nafotit některé modely a zase přispět k doplnění fotografií do profilů. Vzala jsem, jak je z ndpisu možné usoudit, afriská zvířata a Barbara (měla jsem s sebou ještě pár modelů navíc, ale fotky se mi moc nelíbí). Nebudeme to dlouho zdržovat a jdeme na to!

Slonovití

7. srpna 2016 v 21:12 | Dmity

Zanga [Zanga]

Slon africký
samice
10/10
Schleich 14761

Přírustek z plzeňské zoo

7. srpna 2016 v 21:04 | Dmity |  Deník
Ahoj,
jak už nadpis napovídá, dnes jsme si s rodiči a mladším bratrem udělali výlet do zoo v Plzni. Byli jsme v této zoo poprvé, je to docela z ruky a tak jezdíváme do těch co jsou blíž (nejdál tuším do Liberce). Těšila jsem se hlavně na lemury, miluju tyhle madagaskarské poloopičáky.Také jsem se těšila na burunduky, které má plzeňská zoo na internetových stránkách, ale v zoo nejsou (chodili jsme jak idioti pořád sem a tam a nakonec, když jsme se zeptali, tak nám pán řekl, že burunduci v zoo nejsou).
Fotky jsem ještě pořádně neprobírala, tak přidám aspoň jednu samici Kudua.
A jistě všichni, minimálně vy, co sbíráte krom koní i jiná zvířátka, znáte to, když zaběhnete do suvenýrů a objevíte modely. Nemohla jsem to nechat jen tak a nakonec jsem si domů dovezla plyšového lemura a model slonice africké, které nešlo odolat. Slince dostala jméno Zanga a jedná se o vůbec prvního slona v mé sbírce.

Vítej Barbaro!

5. srpna 2016 v 12:37 | Dmity |  Deník
Ahoj,
už od rána jsem netrpělivě očekávala až u dvěří zazvoní pošťák a předá mi balíček, na který jsem se tak srašně těšila. Asi ve třičtvrtě na dvanáct už jsem důkladně zabalený balíček otevírala a jak už nadpis napovídá nebyl v něm nikdo jiný než Barbaro.