Srpen 2015

4. Model, který byl nejdražší

21. srpna 2015 v 15:34 | Peepers

4. MODEL, KTERÝ BYL NEJDRAŽŠÍ

Nejdražším koněm v mé sbírce, je tuším Marl Bora. Jsem vážně ráda, že jsem jí ulovila, bohužel se mi za tu dobu co jí mám trochu podřela (trochu víc).

(Momentálně už nejdražším koníkem není, ale vzhledem k datumu vydání článku ho nebudu přeiposvat)


Fotogalerie: Domov pro koně

16. srpna 2015 v 19:32 | Peepers |  Fotogalerie
Přidávám pár fotek z Domova pro koně, kde jsme se byli juknout se sestřenkou ve čtvrtek. Moc jsem toho nestihla a ještě jsem z té trošky vybrala opravdu jen to nejlepší :)

http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/Domov_pro_kone_Lestina_13.8._2015/


tenhle koňouch se mi neskutečně líbil :)

Fotogalerie: zoo Ústí a zoo Děčín

9. srpna 2015 v 9:49 | Peepers |  Fotogalerie
Tak jsem se konečně probrala fotkama z posledních návštěv zoo. Sand se vám budou líbit.


zoo Ústí nad Labem

Jestliže v albu z pražské zoo bylo přelemurováno tak tedy nevím co je tady. Je to extrém půlka fotek byli jen lemuři (nekecám 270 fotek z toho lehce přes 140 jen lemuři). Najdete tam i pár oslích momentek.
PS. Nevím jestli mám brečet nebo se smát, ale je to fakt něco když stojíte u zeber a příjde tam dítě a křičí "jé to jsou žirafy." Opravdu tak to bylo, kdyby byli žirafy kousek ani neřeknu ale ty jsou nahoře a zebry skoro dole :D

http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/Zoo_Usti_nad_Labem_2015

zoo Děčín

Odtud mám fotek jen minimum, ale myslím, že ze Ústí jich je až až...

http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/Zoo_Decin_2015


__________________________________________________

Malý dodatek k článku se zvířátkem. Určitě si všichni pamatujete a kdo ne TADY A ÚPLNĚ POSLEDNÍ FOTKA. To malé chlupaté zvířátko je prosím veverka (zemní veverka, burunduk páskovaný jak chcete).
Můj malý, elektrikář, zahradník, bordelář, pomocník a nevím co ještě. Když budete mít zájem můžu mu jednu nebo dvě galerky věnovat, jestli chcete vidět víc fotek.


3. Model, na který se podívám a je mi hned líp

7. srpna 2015 v 10:57 | Peepers

3. MODEL, NA KTERÝ SE PODÍVÁŠ A JE TI HNED LÍP

Tímto koníkem není nikdo jiný než sám úžasný Joey od Mazla. Potom co se mi umístil na WCLS z něj mám vážně radost a pokaždé když se na něj podívám vzpomenu si na ten skvělý pocit prvního velkého umístění na LS, ten pocit, že máte doma tak skvělého koníka.


WCLS 2015 report

2. srpna 2015 v 10:53 | Peepers |  Deník
Máme za sebou další LS, v pořadí druhou, ale za to nadmíru úspěšnou. Ale všechno hezky popořadě. Ráno jsme vyjížděli lehce před osmou a stejně jsem dorazila mezi posledními (po mně přijel už jenom Appa a Míša Toupalíková). Dlouho jsem čekala než se dostalo na Schleichy jim podobné. Umístění jsem čekala třeba od Sáry (Gentle Dun It Sara), Hemingwaye a takových koníků, kteří byli v ringu jen párkárt ba dokonce jen jednou. Ale jsem s tím spokojená. V kategoriích CM Schleichů jsem dávala největší naděje asi Joeymu, který nezklamal ba naopak velice mile mě překvapil. Takže umístěí vezmeme postupně.
Brala jsem s sebou 46 koní (kecá, Amiras Deelahi zůstala na poličce -_-) a vrátila se s 47.
Dovezli jsme si tři pátá místa, ve svých kategoriích je získali: Be Impressed, Baley Loir a Freedoms Color Time.
Čtrvté místo ani jedno.
Třetí místo si vybojovala ve své kategorii klisna Altin, kterou jsem dohlašovala den před LS.
Druhé místo si odvezla jen kobylka Princess Zafirah
Prvních míst vak máme požehnaně. V kategoriích OF Schleichů postoupili Hefner a Baahira, kteří tak postoupili dál. A v kategoriích CM Schleichů dál postoupili Paradice Seeker, Kontiolahti a Joey. Kategorii OF Schleich mi vyhrál Hefner a CM Schleichy vyhrál Joey a oba tak postoupili do úplného finále (obě SCH kategorie vyhrál Peepers a jeho úžasní koníci :D) Ve finále jsem tedy měla dva koně - Hefner a Joey. A světe div se Joey si nakonec odvezl DRUHÉ MÍSTO!! Mám z něj neskutečnou radsot. Díky němu jsem si tedy odvezla Haflingerskou kobylku od Collecty (následně dostala jméno Winnifred) a tak trochu shodou náhod jsem si díky němu odvezla i svého historicky prvního tradíka Quickstepa, jelikož vahrál Vera Cruz od Appy a ta řekla že Qucikstepa má a dalšího už nechce, věnovala ho druhému místu tedy mě. Za což jsem jí neskutečně vděčná a také díky Mazlovi, která Joeyho namalovala a následně prodala.

Fotky výherců a výher pod čarou.