Říjen 2014

Schleich na rok 2015

27. října 2014 v 15:07 | Peepers |  Deník
Všichni přidávají své názory na novinky, takže se k tomu vyjádřím i já.

Celkem mě štve, že SCH dělá stále stejná plemena (na pár výjmek), co takhle udělat třeba Kladrubské koně, nebo Anglické plnokrevníky, rodinku Mustangů a tak podobně.


Knabstruper, klisna
Tahle kobylka se mi líbí asi nejmíň z novinek pro tento rok, možná že by byla hezčí s hlavou trochu víc sbalenou (myslím že by to působilo přeci jen o něco líp). Postoj nohou se mi líbí a ani mi nevadí díry v ocasu (když kůň běží taky nemá ocas pořád stejně u sebe). Trošku mě ale zklamalo zbarvení, přijde mi no tak trochu jak to říct... emm.. zvláštní (taky vám ta velká skvrna na slabinách připomíná netopýra? :DD)
Islandský kůň (asi klisna?)
Zdá se mi trochu jako letošní Fjordská kobyla, jen s jinou hřívou, ocasem a možná hlavou mírně otočenou. Sedlo a uzda se na ní budou nasazpvat asi špatně přes tu hřívu, ale jinak se mi celkem líbí. Má pěknou barvu a napoprvé jsem si myslela, že je to Hafling (ale na fb byla jako island). Jestliže je to tedy opravdu Island ani mi nevadí tlustší nohy.
Tennessiský mimochodník, hřebec
Tahle barva tomuhle modelu celkem sluší nemyslíte? Jediné co mě na něm asi dost štve, že je právě na stejném modlu jako ten ryzák :/
Chladnokrevník, hřebec
Líbí se mi, jen mi přijde divný ten krk, jasně chladnokrevníci mají mohutný krk, ale tenhle mi přijde až moc. taky se mi nezdá ta zadní noha, přijde mi vážně divná jak je takhle rovná. Ale barva je vážně pěkná.

Heh jsem jediná kho zaráží že k hžíběti udělali hřebce? :D FUCK LOGIC
Chladnokrevník, hříbě
To se mi taky vcelku líbí, a na každém modelu se něco najde, u tohohle hříbátka mi přijde že má divné nohy, nebo spíš zadní kopýtka.
APH, klisna
Zase stejný mold, ale tentokrát i stejná barva, mohli jí udělat třeba hnědou bílou, nebo nějaou zajímavou barvou, třeba strakatou nevybělujcí bělku, nečím jí ozvláštnit.
APH, hřebec
Avšak toto je jiná kapitola, přijde mi že SCH udělalou i reálnější skvrny, postoj pěkný, doufám že tenhle koník ude stejně pěkný i v reálu.
Curly, klisna
Konečně něco co tu ještě nebylo :3 tahle Curly klisna se mi docela líbí, vypadá jako pohodová a milá kobylka, která sveze každého. Navíc plemeno Curly SCH ještě nědělalo, takže palec nahoru. Na tuhle se těšim a myslím, že bude jedna z prvních v mé sbírce.
Curly, hříbě
Hříbě se mi už nelíbí tolik jako kobylka. Je sice krásně chlupaté a má roztomilý výraz, ale chybí mi na něm stínování.
Irský tinker, hřebec
Zase stejný mold, rozmístění skvrn mohlo být propracovanější.
Irský tinker, klisna
Ta se mi opravdu líbí, jedna z nejleších novinek pro rok 2015. Nemá ani nic co bych jí vytkla. Bude jednou z prvních modelů, které si pořídím.
Irský tinker, hříbě
Tak hříbě se mi moc nelíbí, má zvláštní zbarvení, zvláštní zadní nohu a celkem zvláštní i hlavu.
Minipony, klisna
Kdyby neměla zapletenou hřívu asi by byla hezčí. Docela mě sejří, že SCH dělá každý rok nějaké malé poníky (rok 2014 to byli Shetlandi a Fallabella), doufám že udělají taky nějaká plemena co už dlouho nebyla (např. A1/1).
Minipony, hříbě
Nzedá se vám, že vypadá trochu jako telátko?
No nevím, názor na něj ani nějak nemám.
Minipony, hřebec
Zato tenhle :3 strašně se mi líbí. (Líbil by se mi jako vraník, pak by z něj byl Macho :D) Určitě ho budu chtít.

Fotogalerie: Bohuslav a Mlýnce (pouze výběr)

21. října 2014 v 14:00 | Peepers |  Fotogalerie
Aby to tady nezelo prázdnotou, napadlo mě sem přidat výběr (z těch pár fotek) z Bohuslavi a Mlýnců, byla jsem tam ještě před prázdninami a myslím, že jsem to sem ještě nedávala nebo alespoň většinu fotek. Takže tady to máte.

Stádo na rozlehlé pastvině v Bohuslavi

A znovu stádo v Bohuslavi

Spousta pohárů (a že jich tam bylo :D) z tréninkové centrály na Mlýncích

Tiumen :3 sestřenka tam pracuje a po domluvě s majitelem jsme ho mohli vzít nachvilku ven, takže jsem se s ním fotila venku. (A kdyby neměl před dostihem mohla jsem si na něj i sednout :3) Na dostiháka je vážně zlatíčko.


Víc fotek najdete v albu: http://kami-nemethova.rajce.idnes.cz/24.6._Bohuslav_a_Mlynce_vyber/


Kreslíš, kreslím, kreslíme: Jesse Drent & Andorra

19. října 2014 v 18:48 | Peepers |  Dílna
Konečně jsem obrázek dokončila teď vám ho sem můžu dát (původně jsem to nezamýšlela, ale tak když je tady celkem prázdno a nic jiného mě nenapadá). Myslím, že někteří z vás Jesseho Drenta a Andorru asi budou znát, kdo ne tady je video: https://www.youtube.com/watch?v=q0fzLwCvIRo. Nedokážu napsat dlouhý článek :D (to jenom možná a že možná bude :D) takže tady je :)

Další kresbu (mám jí právě v pácu ještě jsem ani nezačla :D) vám sem na zaplnění místa klidně hodím také :)

Fotogalerie: Různé I

18. října 2014 v 13:48 | Peepers |  Fotogalerie
Ahojte, jelikož se tady už delší dobu nic neobjevilo a já mám spoustu nových fotek, které společně sice nesouvisí, ale některé jsou opravdu povedené. Chtěla bych se o ně s vámi podělit a snad i přednastavit nějaké články do dalšího týdne (*právě přemlýšlí, že to stejně nedodrží...), napsat pár dalších pár profilů a předělat vzhled blogu. A taky se snad dostanu ve, abych mohla nafotit mé nejnovější CMko. Dost tlachání přejdeme k fotogalerii.

Don Gabe

Dalmacio
Luminescente Aurum

Ideal Surprise (Méďa) s jezdcem

Oliver Twist s jezdcem a Jackie TZ Benji
A abych nezapomněla, chtěla jsem se s vámi podělit také o video mého malého mazlíka, takže budu ráda když se na něj kouknete (a navíc myslím že by se vám mohlo líbit) https://www.youtube.com/watch?v=GQX7VqOoutE